Головна / Наші роботи

Найшвидша доставка квітів у місті Чернівці

Квіти – це необхідне доповнення до будь-якого подарунку. А особливо, до подарунку жінці. На жаль, мало хто довго роздумує щодо вибору відповідного букету, а просто купують перший-ліпший. Люди наївно вважають, що абсолютно не важливо якого сорту квіти, їх колір та кількість. Насправді, це далеко не так. Тому, якщо Вам не байдуже, які квіти подарувати коханій дівчині, колезі, подрузі, мамі, тещі або керівництву, звертайтеся в нашу квіткову майстерню «Квітка». Ми з радістю допоможемо Вам правильно підібрати букет, від якого усі будуть в захваті.

rose

Троянди

Гарний букет з живих троянд актуальний в будь-яку пору року. Це гідний подарунок як для жінок, так і для чоловіків. За допомогою букету троянд можна виразити будь-які почуття – любов, радість, повагу, захоплення, підтримку та визнання заслуг.

chrysanthemums

Хризантеми

Хризантеми відрізняються сильною позитивною енергетикою та вважаються символом сонця. Існує величезна кількість видів хризантем, що дозволяє збирати їх в різні букети та композиції, які будуть доречними для будь-якої події або свята.

tulip

Тюльпани

Тюльпани не відносяться до екстравагантних квітів. Вони – втілення ніжності, молодості та свіжості. Тюльпани мають стільки яскравих фарб, що неможливо віддати пальму першості якомусь одному.

bouquet

Готові букети

Дизайнерські букети квітів – це вже непросто приємні знаки уваги до свята, а оригінальний подарунок для особливого заходу або ж бажання висловити свої почуття людині з витонченим смаком.

Півонії

Півоніі – це справжній шедевр флористики. Спокусливі та чарівні, для найважливіших зустрічей та особливих подій! Подаруй букет півоній замість тисячі слів.

basket-with-flowers

Готові коробки

Час класичних букетів, загорнутих в плівку та декоративну сітку проходить. Такі букети поступово витісняються оригінальними квітковими наборами, в яких, окрім основного елементу, присутні також солодощі, фрукти та інші приємні сюрпризи. Цей оригінальний подарунок на сьогодні є головним флористичним трендом та підійде для будь-якого приводу.

box-with-flowers

Композиції

Квіткова композиція в різному оформленні стане не тільки оригінальним та незабутнім подарунком для будь-якої події, а й може стати частиною вишукано оформленого інтер’єру.